הוראה מתקנת

הוראה מתקנת הנה הוראה המותאמת לצרכי התלמיד בהתבסס על יכולותיו וקשייו

הוראה מתקנת מיועדים לילדים המגלים קשיים לימודיים, בפרט בקריאה, בכתיבה, בהבנת הנקרא ובחשבון.

הוראה מתקנת מסייעת לתלמיד לפתח את יכולותיו ולנצל את כישוריו ואת ידיעותיו. זאת, על מנת שיוכל לתפקד ביעילות בכיתתו ובחברת בני גילו . הוראה מתקנת מותאמת ויעילה מחייבת טיפול בכל תחומי הלמידה ומטרתה לסגור את הפערים בין הישגי הלומד לבין הישגי כיתתו. וכן, לשפר את ביצועיו והישגיו של התלמיד בבית הספר. כך יגלה שליטה טובה יותר בכל התחומים הנלמדים בבית הספר ויהפוך ללומד עצמאי המאמין ומכיר ביכולותיו ללמוד ולהגיע להישגים .

בכדי להגיע לתוצאות אלה, אנו עובדים בשיטה ייחודית, כך שבתחילת התהליך מתבצע אבחון מקוצר המאתר את הקשיים והיכולות של התלמיד. באמצעות האבחון נבנית תכנית מותאמת וממוקדת לצרכי התלמיד. לאורך כל התהליך, מושם דגש על הצלחות, קידום וחיזוק היכולות, העצמה אישית והעלאת דימוי עצמי.

לתחום הרגשי השפעה ניכרת על התחום הלימודי. לעיתים קרובות, תלמידים עם קשיים לימודיים סובלים מקושי רגשי, מדימוי עצמי נמוך, ועוד. זאת בשל יחס הסביבה אליהם, ויחסם לעצמם לאור נסיונות כושלים להצליח. לכן, אנו רואים חשיבות רבה לשים דגש גם על התחום הרגשי במקביל לתחום הלימודי.

להתייעצות וקביעת תור להוראה מתקנת חייגו עכשיו 074-704-8558

למי מיועדת הוראה מתקנת ?

  • לילדים ונוער המתקשים בתחומים לימודיים כגון: קריאה, כתיבה, הבנת הנקרא וחשבון.
  • לתלמידים הזקוקים לאסטרטגיות למידה מתאימות, בפרט למתקשים במקצועות רבי מלל (היסטוריה, ספרות, גיאוגרפיה, תנ”ך).
  • לתלמידים המגלים קושי בניהול זמן, בהתארגנות ללימודים, בהכנת שיעורי בית ולמידה למבחנים.
  • לתלמידים עם לקות קריאה, הפרעת קשב, קשיי שפה וכו’. גם הם יכולים להצליח ולהגיע להישיגים אקדמיים. זאת באמצעות אסטרטגיות שונות, וכלים יחודיים שיוכלו ליישם בלמידה.

יפה שעה אחת קודם!

מומלץ לאבחן בגיל מוקדם את הצורך בהוראה מתקנת ולהתחיל את הטיפול בהקדם, על מנת למנוע צבירת פערים וקשיים לימודיים ורגשיים, ובכדי לסייע לילד להשתלב ולמצות את עצמו מבחינה לימודית מגיל צעיר

צרו קשר עוד היום

כתובת

אלעד

טלפון

074-704-8558

מייל

info@merkazmuchanim.co.il

פייסבוק

מוכנים להצליח - ליאת בן משה